Ne yaparız?

Kurumunuzun tüm analog ve dijital iletişim işlerini sizden alırız; tasarlarız, farklı mecralara uygun bir dille ve biçimle hazırlar ve ilgili mecralardaki doğru kişilere ulaştırırız. Bunu yaparken birçok konuda kurumunuzun iletişim bölümüyle birlikte çalışır, her şeyin doğru şekilde ilerlemesini sağlarız.

Halkla ilişkiler yönetimi

Kurumunuzun tüm iç ve dış iletişimi için yılların deneyimine sahip Logos Medya sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için hazır. Basın bültenlerinin hazırlanması ve servis edilmesinden basın ve sektör buluşmalarına kadarbir çok hizmetle yanınızdayız.

Dijital içerik planlaması

Hedeflerinize yönelik olarak dijital içeriğinizi planlayarak size en doğru takvimi çıkartıyoruz ve bütün süreci organize ediyoruz. Kurumunuz için gerekli tüm içerik ihtiyacını sizinle beraber yönetiyoruz.

Dijital içerik üretimi

Kendi alanınızda size en iyi SEO performansını sunacak şekilde dijital içeriğinizi, içerik pazarlamadan (content marketing) gündelik sosyal medya paylaşımlarına kadar geniş bir yelpazede hazırlıyoruz. Makaleler, blog yazıları ve hatta özel haberler deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanıyor.

Kurum içi ve süreli yayınlar

Yılların yayıncılık deneyimine sahip ekibimiz tarafından kurum içi veya kısıtlı bir kanala yönelik kontrollü abonelik gibi sistemlerle dağıtılan yayınları isteiğiniz doğrultusunda hazırlıyoruz. Dergi mi istiyorsunuz yoksa bir bülten mi? Beraber karar verelim.

Sosyal medya yönetimi

Facebook iletinizdeki like sayısı her şey değil; önemli olan doğru mesajı doğru kitleye, mecrasına uygun şekilde ulaştırmak. Bu amaç için Twitter’da gündeme uygun gerçek zamanlı pazarlama için sunacağımız gönderil YouTube videoları için danışmanlığa kadar hizmetlerimiz sizinle.

Eğitim ve danışmanlık

İçeriğimizi biz üreteceğiz ama nasıl yapacağımızla ilgili desteğe ihtiyacımız var diyorsanız ekibinizi eğitiyoruz, nasıl çalışacaklarını anlatıyoruz ve dilediğiniz aralıklarda denetimini sağlıyoruz.